• Son
M8 Erkek Konu Ayarlanabilir Sıkma Kolu ,Erkek Konu Makineleri Ayarlanabilir Topuzu Kolu Sıkma Kolu,M8 x16/20/25/30/40/60,makine yapımı, Alet Yapımı,Tesis Yapımı vb.Için.(M860)

M8 Erkek Konu Ayarlanabilir Sıkma Kolu ,Erkek Konu Makineleri Ayarlanabilir Topuzu Kolu Sıkma Kolu,M8 x16/20/25/30/40/60,makine

Buyers rating:
₺ 23.37

Sayısı

♦ Sıkıştırma kolu yüksek kaliteli alaşımdan yapılmıştır ve yüzey dayanıklılık ve pas koruması için güç kaplaması veya kararma ile tamamlanmıştır. ♦ İhtiyacınızı karşılamak için uygun olanı seçebileceğiniz bu M8 sıkma kolları için altı farklı iplik uzunluğu vardır. handle Tutamak düğmesine basıldığında çentikler sökülür ve tutamak istenen konuma döndürülebilir. ♦ İç geri dönüş yayı dişleri otomatik olarak tutar, tutamak daha sonra orijinal konumuna sabitlenebilir. ♦ Klasik eleman, makine yapımında, alet yapımında ve tesis yapımında, ağır hizmet uygulamalarında kullanım alanı bulur.Açıklama : Ayarlanabilir bir kol, dar alanlarda özellikle yararlı olan bir kilitleme özelliği sunan sıkıştırma bileşenleridir.Tasarım ayrıca belirli konumlara daha kolay görsel ayar yapılmasını sağlar ve ergonomik şekli kullanıcı dostu olmasını sağlar.Basit bir düğme ile elde edilenden daha fazla torkun gerekli olduğu durumlar için idealdir.Özellikler : Sıkıştırma kolu yüksek kaliteli alaşımdan yapılmıştır ve yüzey dayanıklılık ve pas koruması için güç kaplaması veya kararma ile tamamlanmıştır.Bu M8 sıkma kolları için altı farklı iplik uzunluğu vardır, bunlardan sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. need.By sap düğmesine basıldığında çentikler açılır ve sap istenen konuma döndürülebilir.İç geri dönüş yayı dişleri otomatik olarak tutar, tutamak daha sonra orijinal konumuna sabitlenebilir.Klasik eleman, makine yapımında, alet yapımında ve tesis yapımında, ağır hizmet uygulamalarında kullanım alanı bulmaktadır.Özellikler : Malzeme : Alaşım Yüzey İşlem : Toz boya, kararma Tip : M8*16, M8*20, M8*25, M8*30, M8*40, M8*60(İsteğe bağlı) Miktar : 1 Boyut : Paket içeriği : 1 x Sıkma Kolu.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara