• Son
NTW Cat6 Ethernet Kablosu Korumalı 100 FT Sarı Kaplama RJ45 Konektörü Internet LAN Tel kablo kordonu Modem Yönlendirici PC Mac Laptop için PS2 PS3 PS4 Xbox 360 Patch Panel Daha Hızlı Cat5 Cat5e (345-S6-100YL)

NTW Cat6 Ethernet Kablosu Korumalı 100 FT Sarı Kaplama RJ45 Konektörü Internet LAN Tel kablo kordonu Modem

Buyers rating:
₺ 94.92

Sayısı

♦ NTW cat6 korumalı ethernet kablosu, 10 Gbps'ye kadar veri aktarımını ve daha az parazitle 550 MHz bant genişliğini destekler, oyun oynamak, çevrimiçi video akışı, dosya indirmek için mükemmel bir seçimdir, etc.No daha fazla bırakma, iş verimliliğinizi büyük ölçüde artırır.compabilities aralığı.Ek Koruma, yüksek düzeyde gürültü ve EMI koruması sağlar. ♦ Geniş Uyumluluk : Bu yüksek hızlı cat6 ethernet kablosu, günümüz pazarındaki cihazların performansını en üst düzeye çıkarmak için yeterlidir.i Mac Pro için uyumlu, PS3, PS4, PS4 Pro, Ahududu Pi 4, TP-Link yönlendirici, Wi Fi genişletici, Anahtarı, Akıllı TV, Xbox, Xbox One, Gökyüzü Q kutusu, video oyun konsolları, TV dekoder, BT Akıllı Hub, Bakire modem, Patch Panel, Adet, Ağ yazıcıları, medya oynatıcılar, TV kutusu, NAS, Vo IP telefonları vb. Robust Sağlam ve Güvenilir : NTW Ethernet Kablosu, 26 AWG saf bakır telden, daha düşük empedanstan ve yüksek performansla daha az kayıptan yapılmıştır. 8 P8 C altın kaplama kontaklar, daha hızlı ve daha kararlı bir internet bağlantısı sağlamak için ethernet kablosuyla rahatça oturur.Köşelerde veya kapı çerçevelerinde vb. Çalışacak kadar sağlam ve dayanıklıdır. ♦ %100 fabrika kontrollü bir ortamda test edilmiştir.Yüksek kaliteli ceket ile korumalı anti-aging olduğunu.Mükemmel kalitede birinci sınıf tasarım. Home Ev Ofisi için mükemmel Seçim.6 PROFESYONEL YÜKSEK HIZLI KEDİ Kategori 5/5e ve Kategori 3 kablo standartları ile geriye doğru uyumlu Ethernet ve diğer ağ fiziksel katmanları için standart bükümlü bir kablo 6 (Cat) ETHERNET PATCH KABLO : Kategori 6 kablo, KORUMALI.6 Cat 5 ve Cat 5e Cat daha karışma ve sistem gürültüsü için daha sıkı özellikleri karşılamak için vardır.550 MHz kablo standart belirtir performans, 100 MHz için Cat 5 ve Cat 5e için karşılaştırıldığında.ÖZELLİKLER : - Destekler strong Bant genişliği 6 (CAT 6 Kablo Tipi : Kategori - : - : 10 Gbps kadar İletken Ayar : 4 %100 Çift 26 AWG saf - serbest Bakır - cat 5 ile Cat 6 Ethernet kablosu Geriye dönük Uyumlu Uygulama : Akıllı Ev/Ofis, Sunucu Uygulamaları, Bulut Bilişim, Veri Merkezleri, Yüksek Performanslı Bilgisayar Ağ Uygulaması EVRENSEL UYUMLULUK : - Konnektör Tipi : altın Kaplama RJ-45 - Yapım : F/MLE - İletken Malzeme : Oksijen 5 kablo standartları. - Yönlendiriciler, anahtar kutuları, Oyun istasyonları, Xbox 1, Poe,hub'lar,modemler,patch paneller, ağ bağdaştırıcıları, ağ yazıcıları ve ağa bağlı depolama aygıtları vb.Gibi bilgisayarlar ve çevre birimleri de dahil olmak üzere RJ45 jaklı cihazlar.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara

Cat6 RJ45 Keystone Jack Punch-Aşağı Ağ Beyaz (50)
  • Son
değerlendirme:

Cat6 RJ45 Keystone Jack Punch-Aşağı Ağ Beyaz (50)

Kategori 6 (Cat6) Kilit Taşı Ekleme Jakı.Ağa kolay bağlantı cables.To kilit taşı duvar plakası veya paneli ile kullanılabilir.Hem T568 A hem de T568 B kablolama modelleriyle uyuml

₺ 140.85