• Son
Izzya 20 adet Kalınlaşmak Tek Kullanımlık Yetişkin Hemşirelik Pedi, 31.49 * 59in, Dokunmamış Emici Pedler, yaşlı Bezi, tek Kullanımlık Değişen Ped

Izzya 20 adet Kalınlaşmak Tek Kullanımlık Yetişkin Hemşirelik Pedi, 31.49 * 59in, Dokunmamış Emici Pedler,

Buyers rating:
₺ 253.14

Sayısı

Yüksek Kaliteli Malzeme : Hemşirelik pedleri ağırlıklı olarak kırılgan cilt bakımı için yüksek kaliteli ince kabartmak hamuru, doğal yüksek kaliteli odun hamuru, pamuk ve pamuk hassas dokunuş kullanın.Polimer Su Şişmesi : Hemşirelik pedinin iç tabakası, idrarı hızla kilitleyen ve sızıntıyı önleyen küçük parçacıklar ve yoğun emici su molekülleri bakımından zengindir.Yüksek kaliteli polimer malzeme, ters ozmoz olmadan suyu etkili bir şekilde kilitleyebilir, hızlı bir şekilde emebilir ve her zaman kuru olabilir.Kullanımı Rahat : kullandığınızda atın, daha endişesiz bakım yapın, aile bakımının baskısını azaltın, kullandığınızda atılan tek kullanımlık hemşirelik pedleri, her seferinde bir parça, temiz ve korumalı, sızdırmaz ve sorun yok, altta su geçirmez PE film yorganın kirlenmesini önlemek için katman.Çok Katmanlı Tasarım : üst ve alt katmanların yüksek polimer emme hızı farkı sayesinde, idrar hızlı bir şekilde dağıtılabilir ve dağıtılabilir ve su kilitleme tabakası, sürekli ve topaklanmayan yüksek esneklikli ve kabarık dokunmamış kumaştan yapılır.Uygulanabilir İnsanlar : hareket kabiliyeti azalmış kişiler, doğum sonrası bakım, adet gören kadınlar, uzun süreli yatalak, ameliyat sonrası hastalar.Ürün Adı : Hastane için özel Hemşirelik pediözelleştirme : 80*150cm/31.49*59.05 inçmiktar : 20 adet/paket, toplamda 1 paketmalzemeler : dokunmamış kumaş, polimer, odun hamuru, tuvalet kağıdı, PE film vb.Özellikler : 1. Polimer emici ve kabartmak hamurunu benimseyin; emme yapısı, süper emme gücü ile!2. Değişen pedin yüzeyini her zaman kuru tutmak için idrarı ve diğer vücut sıvılarını birçok kez emebilir.3. Temiz iç hava sağlamak için dışkıyı çabucak emer ve hoş olmayan kokuları giderir.4. Kullanımı kolay, çevre dostu ve sıhhi.Uygulama Kapsamı : 1. Lochia2 ile kolayca başa çıkmak için hamile kadınlar tarafından doğum öncesi kullanım. Doğum sonrası bakım, gönül rahatlığıyla hapsedilme3. Yatak çarşaflarının kirlenmesini önlemek için adet döneminde kadınlar için şilte4. Hastalar ve yaşlılar için postoperatif bakımkullanım için öneriler1. Bu ürün tek kullanımlık bir üründür, lütfen tekrar kullanmayın2. Uygun değiştirme sıklığını koruyun, her 2-3 saatte bir değiştirilmesi tavsiye edilir3. Hemşirelik pedlerini değiştirmeden önce veya atıldıktan sonra, yatalak hastalar havlu (veya ıslak mendil) ve ılık su ile yıkamalı ve cildi kuru tutmalıdır.

Ürün parametreleri

80*150cm/31.49*59.05 inches :
Quantity:
20 pieces/pack, 1 pack in total
Ingredients:
non-woven fabric, polymer, wood pulp, toilet paper, PE film, etc.
Features:
1. Adopt polymer absorber and fluff pulp; absorption structure, with super absorption power! :
2. It can absorb urine and other body fluids many times so as to keep the surface of the changing pad dry all the time. :
3. Quickly absorb excrement and remove unpleasant odors to ensure fresh indoor air. :
4. Easy to use, environmentally friendly and sanitary. :
Scope Of Application:
1. Prenatal use by pregnant women to easily cope with lochia :
2. Postpartum care, confinement with peace of mind :
3. Mattress for women during menstrual period to prevent the bed linen from soiling :
4. Postoperative care for patients and elderly :
Precautions for use :
1. This product is a disposable product, please do not reuse it :
2. Maintain proper replacement frequency, it is recommended to replace every 2-3 hours :
3. Before changing nursing pads or after excretion, bedridden patients should wash with towels (or wet wipes) and warm water :
Buttocks, and keep the skin dry :

Bu kadar sever alıcılara