• Son
Yumurta Saklama Kutusu Buzdolabı Özel Gıda dereceli Taze tutma Kutusu Ev Mutfak Çekmece Saklama kutusu 1108 (Renk: Yeşil)

Yumurta Saklama Kutusu Buzdolabı Özel Gıda dereceli Taze tutma Kutusu Ev Mutfak Çekmece Saklama kutusu 1108

Buyers rating:
₺ 105.30

Sayısı

Çekmece tipi, yumurta saklama kutusu, büyük kapasiteli çift katmanlı tasarım, pürüzsüz çizim ve kolay erişim.Çizim pürüzsüz, alınması kolaydır ve çekmece tasarımı çizmek için pürüzsüzdür, bu da daha rahat ve daha hızlıdır.Çarpışmayı önlemek ve yumurta toplamaktan kaçınmak ve düzenli bir şekilde saklamak için oluğu bir yumurta bir ızgarayı derinleştirin.Yüksek katlı mesafe daha uygulanabilir ve yüksek katlı mesafe tasarımı küçük ve uzun yumurtalar için daha uygundur.Yüksek şeffaf kutunun açıkça görülür, dış kutusu yüksek şeffaf PET yapılmış ve kalan yumurta hacmi, bir bakışta açıktır.Adı : Çekmece tipi çift yumurta box Color : transparent Specification : 40 eggs Material koyabilirsiniz : yüksek kalite PP+PETSize : olgun bir şirket below As resimde gösterildiği gibi, sorumluluklarımızı kabul edeceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin.Sizin için bunu çözecektir.24 saat içinde size geri döneceğiz, lütfen sabırlı olun.Size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

Ürün parametreleri

can put 40 eggs :
Material:
high quality PP+PET
Size:
as shown in the picture below
As a mature company, we will assume our responsibilities. If you have any questions, please contact us directly. We will solve it for you. We will get back to you within 24 hours, please be patient. We will give you a satisfactory answer. :

Bu kadar sever alıcılara