• Son
Nobsound Küçük Ayı MC3 3-İN-3-OUT XLR Dengeli / RCA Stereo Dönüştürücü Ses Seçici Splitter Kutusu Pasif Preamp XLR RCA Ses Anahtarı (XLR ve RCA)

Nobsound Küçük Ayı MC3 3-İN-3-OUT XLR Dengeli / RCA Stereo Dönüştürücü Ses Seçici Splitter Kutusu Pasif Preamp

Buyers rating:
₺ 209.97

Sayısı

MC3 bir 3-İN-3-OUT (XLR*2 RCA*1) pasif ses splitter / ses anahtarı. 2 stereo XLR + 1 stereeo RCA girişi ve 2 stereo XLR + 1 stereo RCA çıkışı.Fonksiyon 1 : farklı ses kaynakları veya amplifikatörler arasında geçiş yapın ve ses performanslarını karşılaştırın.Fonksiyon 2 : sinyali dengeli xlr'den dengesiz rca'ya veya rca'dan xlr'ye dönüştürün.Ses kalitesi üzerinde herhangi bir etkisi olmayan saf pasif cihaz.Mini boyut masaüstü ve ev kullanımı için çok uygundur.Nasıl? 1. Oynatıcınızı dengeli(XLR) veya dengesiz(RCA) giriş arabirimine ve çıkış arabirimini güç amplifikatörlerinize 2 bağlayın. Hangi oynatıcıyı veya güç amplifikatörünü kullanmanız gerektiğini seçmek için GİRİŞ/çıkış anahtarını döndürün.Daha sonra cihazların sesini karşılaştırabilirsiniz.2.68 4.13*5.91 mm / Net ağırlık*68 0,5 kg / 1.1 kg Paket ağırlığı : 1.2 kg / 1.3 kg Paketi : 1× Ses Seçici 1× Kılavuzu İçerir*özellikler : Yüksek kaliteli döner kullanımı Kolay geçmek ve küçük ofis ya da ev ses sistemi Çıkışı için İdeal, bilgisayarı yeniden başlatın (gerek yok) çalışırken değiştirilebilir yükleyin : 1 * RCA; 2 * XLR Giriş : 1 * RCA; 2 * XLR Mini boyutu : 150*105.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara

USB'li Parasound Zphono MM / MC Fono Preamplifikatörü
  • Son
değerlendirme:

USB'li Parasound Zphono MM / MC Fono Preamplifikatörü

Çift transformatörler ve analog güç kaynaklarıUğultuyu ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için AC polarite anahtarı.RIAA yenilgi anahtarı, MM47 kΩ, MC47 kΩ veya MC100 Ω kartuş

₺ 334.29