• Son
GADHNN 1Lb Pirinç Metal Damgalama Çekiç Çift-Yüz Mallet Başkanları Pirinç Çekiç ile Demir Örs için DIY El Sanatları Sanat Takı Yapımı (Renk: Siyah)

GADHNN 1Lb Pirinç Metal Damgalama Çekiç Çift-Yüz Mallet Başkanları Pirinç Çekiç ile Demir Örs için DIY El Sanatları

Buyers rating:
₺ 112.50

Sayısı

-Pas önleyici şeffaf kaplama ile ince cilalı kaplama, dayanıklılık ve uzun ömür sağlar. - Ergonomik olarak tasarlanmış anti-şok kolu ekstra konfor ve kaymaz kavrama sunuyor. – Mevcut en dayanıklı, en uzun ömürlü çarpıcı aletler. - Çivi çekme, meraklı tahtalar, yıkım işleri, ahşap bölme ve daha fazlası için kullanın. - Çerçeveciler, bitiriciler, çatıcılar, marangozlar, müteahhitler ve ciddi dıyerler.16 ürünün Adı : Pençe Hammer Product malzeme : Steel Product boyutu : Çekiç Boyutu : .6 2cm/.5.2.63x63x15mm Products vardır 6inchİron Örs Boyutu : 1*pençe hammer Product kullanımı : inşaat, küçük bakım, marangozluk, ev tamir, çekmek ya da tırnak çekme, ev eşyaları ve ev projeleri asma, işlevleri geniş bir yelpazede ile çivi için ideal bir araçtır.

Ürün parametreleri

Bu kadar sever alıcılara

Boncuk Buddy Dapping ve Tezgah Blok ile 2 Yumruklar
  • Son
değerlendirme:

Boncuk Buddy Dapping ve Tezgah Blok ile 2 Yumruklar

1" çapa kadar disklerle çalışır.Kubbeli Metal Diskler.Telin dokusunu ve düzleştirin.Metali tekstüre edin.Boncuk Buddy Dapping punch ve blok seti, yumuşak metalleri doming etmek içi

₺ 77.37