• Son
DUO ER 5 pcs 38mm Kırmızı Jingle Bell Charms Noel Çan Dayanıklı Jingle Çapraz Bells Dekorasyon Süsler Kolye Bells ile Şerit DIY Zanaat

DUO ER 5 pcs 38mm Kırmızı Jingle Bell Charms Noel Çan Dayanıklı Jingle Çapraz Bells Dekorasyon Süsler Kolye

Buyers rating:
₺ 66.24

Sayısı

- Boyutu : 38mm (1.5"). - Size ve arkadaşlarınıza özel ve unutulmaz anlar yaratmanıza yardımcı olabilirler. - Ev mobilyası, oteller, restoranlar, üst düzey restoranlar, ofis binaları, lüks evler vb.İçin uygundur. - Tatil eğlencesi için mükemmel bir seçimdir ve evinizi şenlikli bir atmosferle dolduracaktır. - Noel ağacını süsleyebilir ve şenlikli bir atmosfer katabilirler.Seninle tanışmak güzeldi!Daha yüksek kaliteli ürünler satın almak için mağazamızda, hikayemiz başlıyor (^o^)/~Şartname : Adet : 5pcs Material : Metal / ıron Color : red Size : 38mm (1.5") Kullanımı : Vintage Oyuncak ayı ve Oyuncak Bebek Giysileri Dikiş Projesi Noel Dekorasyonu içinpaket şunlardır : 5 x Bells Note : 1. Lütfen ölçüme bakın.Normal aralıkta küçük ölçüm hatasına izin verilir.2. Monitör, kamera veya diğer faktörler nedeniyle hafif bir renk farkı olabilir, lütfen fiziksel öğeye bakın.

Ürün parametreleri

QTY:
5pcs
Material:
Metal/iron
Color:
red
Size:
38mm (1.5)
Usage:
for Vintage Teddy bear and Doll Clothes Sewing Project Christmas Decoration
Package include:
5 x Bells :
1. Please refer to the measurement. Tiny measuring error is allowable in normal range. :
2. There might be a little color difference due to the monitor, camera or other factors, please refer to the physical item. :

Bu kadar sever alıcılara